07-22, tr | Valdovų rūmai

Midsummer Vilnius: J. Gringytė ir P. Geniušas

Liepos 22 dieną Valdovų rūmų didžiajame kieme pasirodymą surengs ir ypatingos muzikos garsais miesto širdį pradžiugins operos solistė mecosopranas Justina Gringytė ir vienas ryškiausių Lietuvos pianistų Petras Geniušas.
Registration is Closed
Midsummer Vilnius: J. Gringytė ir P. Geniušas

Time & Location

2020-07-22 20:30 – 22:00
Valdovų rūmai, Valdovų rūmai, 3, Vilnius 01143, Lithuania

About the Event

Miestą užplūdus maloniai vasariškai šilumai, Valdovų rūmai ir vėl suskambės muzika. Vidurvasario šventėje šiemet susitiks du muzikos profesionalai, savo menu besidalinantys su visu pasauliu. Liepos 22 dieną Valdovų rūmų didžiajame kieme pasirodymą surengs ir ypatingos muzikos garsais miesto širdį pradžiugins operos solistė mecosopranas Justina Gringytė ir vienas ryškiausių Lietuvos pianistų Petras Geniušas.

Britų dienraščiai „The Telegraph“ ir „The Times“ Justinos Gringytės balsą lygino su griaustinio jėga ir gyrė nepriekaištingą techniką. 2015 m. Tarptautiniuose operos apdovanojimuose kaip geriausia jaunoji solistė įvertinta atlikėja pasirodo Lietuvos, Korėjos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos ir kitų šalių operose. Atlikėja Be to, ji yra įsteigusi savo labdaros ir paramos fondą talentingiems jauniesiems muzikantams remti.

Petras Geniušas iš Lietuvos atlikėjų išsiskiria nuolatinėmis naujų išraiškos formų paieškomis – savo solidžios karjeros metu jis yra akomponavęs dramos spektakliams, baletams ir net kabaretams, dalyvavęs džiazą ir kitus stilius jungiančiuose projektuose. Dėstytojauja ne tik Lietuvoje, bet ir Škotijos Karališkoje mokslų akademijoje. Už savo veiklą pianistas apdovanotas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi.

Įspūdingas duetas užpildys Valdovų rūmų kiemą itališka muzika: skambės kompozitorių Dž. Rossini, V. Bellini, G. Donizetti kūriniai. Petras Geniušas solo skambins D. Scarlatti, C. Debussy kūrinius.

Justinos Gringytės ir Petro Geniušo pasirodymas – „Midsummer Vilnius“ festivalio, šiemet penktąjį kartą sugrįžtančio į Valdovų rūmų didįjį kiemą liepos 20 – 24 dienomis, dalis.

Laikantis rekomendacijų sėdimos vietos bus išdėstytos po dvi su reikiamais tarpais tarp žiūrovų – po du parduodami ir bilietai į festivalio renginius.

Daugiau informacijos: www.midsummervilnius.com

Share This Event